תחום העיצוב / התמחות: תכנון ועיצוב פנים

המעצבת איילת שטיין בעלת סטודיו In-Design לתכנון ועיצוב פנים. בוגרת לימודי עיצוב פנים בטכניון, חברה ב"ארגון מעצבי הפנים בישראל", בעלת תואר שני בגאוגרפיה והתמחות בתכנון עירוני. חקרה ופרסמה תזה בנושא "סגנון החיים" אודות 300 נבדקים. בעלת תעודת הכשרה לעיצוב לנגישות מטעם "המרכז לנגישות ישראל". מנוסה בעשרות פרויקטים של שיפוץ ושדרוג דירות, בתים ומשרדים, וכן מאמרים מקצועיים, ייעוצים והדרכות.

הייחודיות: אפיון סגנון החיים שלכם והתאמת העיצוב לרצונות, לצרכים מיוחדים ולתקציב. חשיבה יצירתית ומציאת פתרונות מקוריים. קפדנות ותשומת לב לפרטים. הכנת שרטוטים ותכניות עבודה מקצועיות ומפורטות. תכנון לנגישות לבעלי מוגבלויות.

עיצוב פנים נכון הוא כל מה שהופך מבנה לבית, לאזור עבודה או בילוי. כדי לבצע את המהפך, יש ליצוק לתוך החלל הפנימי את כל המרכיבים הדרושים, לעבדם ולהפכם ליחידה הרמונית אחת. כמעצבת שלכם, עליי להבין את הצרכים, הרצונות והיכולות שלכם. עליי לבצע תכנון מפורט ותקני עבור בעלי המקצוע המתאימים. יחד, נבצע בחירות והתאמות נכונות, נצבע, נאבזר ונאיר את ביתכם, והכי חשוב, נעבור תהליך מהנה שסופו בית מותאם ומעוצב באופן אישי לכם.

מבקרי התערוכה מוזמנים לפגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות בסטודיו שלי במודיעין.

לתאום הפגישה ולפרטים נוספים, התקשרו: 0522257664

מוזמנים לבקר באתר שלי: www.in-design.co.il

ובדף הפייסבוק: https://business.facebook.com/Ayeletshtain/

עבודות נבחרות: