תחום העיצוב/התמחות: עיצוב פנים והום סטיילינג – פרטי / מסחרי

אייל כהן וברוך אריאל כדיר, בעלי ותק של 14 שנים בתחום ועשו מעל 500 פרוייקטים פרטיים ומסחריים, למדו את עולם האדריכלות והעיצוב פנים לענפיו, מומחים להום סטיילינג, איפיון לקוחות ובניית קונספט אישי לכל לקוח ולכל חלל בבית או העסק, עיצוב וחווית לקוח ייחודית.

אריאל ואייל עבדו בפרויקטים גדולים בארץ והובילו מהלכים גדולים. במהלך ה- 3 השנים האחרונות פיתחו קירות אומן ייחודיים ושיטה עיצובית מיוחדת ליצירת חללים בעלי אופי וסטייל, כיום הם בונים את סגנון העתיד. הם יוצרים את הבתים והחללים מתוך אסטרטגיה חדשנית ומעמיקה באמצעות מחקר עומק על האדם החי בחלל של הבית או העסק ועל האופי.

על בסיס זאת הם מנהלים אסטרטגיה ייחודית לעיצוב ותכנון הבית או העסק המנחה את החלל בקווי סגנון מבודלים –  במטרה לייחד את הבית או העסק ולהשרות בו אנרגיה חמה מזמינה ויוקרתית מכל חלל אחר שתראה אי פעם. מתוך הקווים המנחים של האסטרטגיה והשיטה העיצובית הם עובדים בתהליך ייחודי שבו משלבים אלמנטים שונים של חומר וצבע, המכנס בתוכו את כל צרכי הלקוח הן הנפשיים והן הפיזיים במטרה ליצור חוויה, אופי ותחושה מחבקת בכניסה לחלל המעוצב. את תהליך העיצוב ואת הרצונות מאגדים לחללים מושלמים עד לפרטים הקטנים ביותר.

אייל אריאל הוכיחו את עצמם כמשנים צורת חשיבה בצורה דרמטית, כאשר לקוחות מעצבים אצלם את הבית או העסק הם יוצאים בתחושה של אושר גדול ועם חלל מותאם בייחוד בשבילם אשר עונה על כל הצרכים. הם מתמכרים לחלל שלהם ומאבדים תחושת זמן. כמו כן, מהווים דוגמה לנועזות וחדשנות באדריכלות ועיצוב הבית, אם אתה רוצה לעצב את החברה, העסק או הבית שלך כמקור אנרגיה בשבילך,  הם הכתובת, הן ברמת התוצר הסופי, הן ברמת התהליך החוויתי הייחודי להם והן ברמת הייעוץ וההכוונה ליישום בשטח אל מול כל אנשי המקצוע, אליהם מצטרפים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

לסיכום, כל זאת ועוד מייצרים אצל הלקוח חוויה גדולה יותר מעיצוב בית רגיל, אריאל ואייל הם מעצבי החיים הטובים, פועלם בתחום עיצוב הבתים מייצרת חוויה מתמשכת לחיים טובים יותר, הרבה מעבר לעיצוב בתים שאנחנו מכירים.

אייל כהן 052-5050506

אריאל כדיר – 050-3150077 מייל

:  EYALCOHEN.MR@GMAIL.COM BARUOCH@GMAIL.COM  פייסבוק

: ARIEL AND EYAL מעצבים לכם את החיים הטובים

איסטגרם: ARIEL&EYAL DESIGN

עבודות נבחרות: