השרפרפים ושולחנות הקפה הוא טרנד שהסלון הישראלי בחר לאמץ בחום. מעץ או ממתכת, קובייתיים או אליפטיים, בודדים או בקבוצות. שולחנות הקפה הפכו להיות אורחים של קבע בכל סלון שמכבד את עצמו

פרט לעובדה ששולחן הקפה מאפשר לנו להכניס עוד טאץ' עיצובי לחלל, הוא אחד הפריטים הפונקציונאליים והפרקטיים ביותר. אם אתם בעניין של שולחן קפה פינתי וקטן, זה בסדר ואין שום בעיה, אתם תמצאו את מבוקשכם, אבל מבט מהיר סביבכם יחשוף אתכם למבחר מעורר השראה של דגמים ואפשרויות. מקובל מאוד כיום, לא להסתפק בשולחן קפה בודד. שולחנות הקפה הקובייתיים, מגיעים לרוב בזוגות ובדרך כלל עשויים עץ, כשהתחתית שלהם מאובזרת בגימור מיוחד שמקל על שינועם ממקום למקום. גם השולחנות האליפיטיים מעדיפים את הבילוי הקבוצתי והדגמים הבולטים היום הם דגמים ששואבים השראתם מתקופוות נוסטלגיות רחוקות ונראים כמו השולחנות שהיו בסלון של סבא וסבתא שלנו. הדגמים האליפטיים מאפשרים ברוב המקרים, להיכנס אחד בתוך השני, כך שאין צורך לפזר את כולם בסלון, אלא, כשמגיעים אורחים. עם זאת יש מי שמעדיף שולחן קפה אחד מאסיבי וגם כאלו יש כיד המלך. בניגוד לקבוצות של מספר שולחנות קפה קטנים, האופציה של שולחן אחד גדול, קיימת גם היא ומציעה פריט בעל נוכחות. אם בחרתם באחד כזה, חשוב לוודא שהוא מכיל תאיי אחסון לחפצים קטנים כמו שלטים רחוקים, מפתחות ושמונצים נוספים וכן מקומות אחסון לעיתונים ומגזינים. הפתרונות הללו ישמרו על הסדר, אך באותה מידה יכניסו שיק רב למראה השולחן. ואם אתם בעניין של להעצים עוד קצת את הרושם, אתם מוזמנים להניח על השולחן ספר אמנות עב כרס. תודו שאין מראה מתוחכם ואורבני יותר מקצות מגזינים שמבצבצים מפינת השולחן וספרי אמנות שמונחים עליו.

כך תבחרו נכון

  • שולחן הקפה עמוד באמצע הסלון. וודאו שהוא קל להזזה ולשינוע. אף אחד לא רוצה שבמרכז הסלון יעמוד פריט שדורש 3 גברים חסונים כדי להזיזו.
  • שולחנות הקפה יגרמו לכם להתאהב בהם בקלות, אבל חכו רגע. אל תמהרו לבחור שולחן שלא מתאים לסגנון שלכם. קחו בחשבון שיקולים של גוונים, חומר, צורה וטקסטורה, וודאו שלשולחן הנבחר יהיה נוח בתוך הסלון שלכם.
  • גם אם אתם מאלו שאוהבים שולחן קפה גדול, כדאי להתאבזר, בנוסף, בסט שולחנות קטנים שנכנסים אחד בתוך השני. בשגרה תוכלו לשים עליהם אגרטל דקורטיבי וכשבאים אורחים תוכלו לפזר אותם ולהגיש עליהם את הכיבודים.

חברות המשתלבות עם תמונות בכתבה:

  •  מזנוני כהן

לקוחות נוספים שניתן לשלב תמונותיהם בכתבה:

  • תאורה
  •  כלי בית