שולחנות אוכל גדולים מעץ מלא

פינת אוכל גדולה עץ טבעי מלא

שולחנות אוכל גדולים

בחירת שולחן אוכל גדול, עבור פינת האוכל הביתית, הוא דבר אשר חייב להתבצע בתבונה. בכדי ששולחן האוכל יהווה את השולחן האידאלי הן מבחינת הפונקציונאליות שלו, הן מבחינת האיכות שלו והן מבחינת ההתאמה המושלמת שלו לפינת האוכל שלכם, מבחינת סגנון עיצובו, הרי שיש צורך לבדוק היטב איזה שולחן יהיה מושלם עבורכם מכל הבחינות הללו ורק לאחר מכן לבחור בו ולרכוש אותו. אם אתם אוהבים לארח ונוהגים לארח לא מעט בארוחות סביב שולחן האוכל המצוי בפינת האוכל שבביתכם, הרי שעליכם לבחור דגם מתאים מבין שולחנות אוכל גדולים, מבין שולחנות אוכל גדולים המוצעים עבור פינות אוכל.

מהם שולחנות אוכל גדולים

כיום ניתן למצוא לא מעט שולחנות אוכל בסגנונות שונים, בדגמים שונים וכמובן בגדלים שונים. ישנם שולחנות אוכל המיועדים ל6-8 סועדים, מבלי שתהיה אפשרות לפתוח אותם. שולחנות מעין אלו רלוונטיים בעיקר לבתים אשר אינם מכילים בהם כמות גדולה של נפשות ושבעלי הבית אינם נוטים לארח לעיתים קרובות בביתם כמות משמעותית של סועדים אשר אמורים לשבת סביב שולחן האוכל. אולם, ישנם לא מעט בתים, אשר בהם האירוח לארוחות שבת, חגים או אפילו סתם כך באמצע השבוע, הוא דבר שבשגרה וכל אירוח מעין זה כולל כמות משמעותית של סועדים. בתים מעין אלו הם בתים אשר דורשים בחירה של שולחנות אוכל גדולים, אשר כאשר הם סגורים הם מיועדים עבור כמות של 4-6 סועדים, אך כאשר פותחים אותם, ניתן להתאים אותם לכמות משמעותית של סועדים. בשולחנות גדולים ניתן לארח סביב השולחן כאשר פותחים אותו כמות של בין 10 ל20 סועדים ולעיתים אפילו יותר.

כיצד בוחרים שולחן אוכל גדול לפינת האוכל

אם יש לכם צורך בשולחן אוכל גדול, עבור פינת האוכל שבביתכם, הרי שיש צורך שתבחרו אותו בקפידה. מכיוון שמדובר בשולחן גדול, חשוב מאוד לבחור אותו כשולחן אשר במצב סגור הוא שולחן קטן וכאשר פותחים אותם, הוא יכול להיפתח לשולחן גדול מאוד. שולחן מסוג זה הוא השולחן הנוח והפרקטי ביותר עבור פינות אוכל. מלבד זאת, מכיוון שמדובר בשולחן נפתח, יש צורך לבדוק כי אופן הפתיחה של השולחן היא קלה, נוחה ופרקטית ולא קשה ומסורבלת. חשוב לדאוג כי השולחן אשר יבחר יפתח וייסגר בקלות ובנוחות לפי צורך. בכדי למצוא שולחן גדול התואם לציפיות שלכם ולרצונות שלכם, חשוב מאוד לרכוש אותו מהמקום בו ניתן למצוא את מיטב שולחנות האוכל מעין אלו. אצל יעקב טוינה רהיטים ועיצוב הבית, תוכלו למצוא מגוון רחב של שולחנות אוכל גדולים, הרלוונטיים לכל סוג וסגנון של פינות אוכל.

כמה כסאות צריך לשולחן גדול בפינת האוכל שלנו

אז היחס המומלץ הוא כסא אוכל אחד על כל חמישים או שישים סנטימטרים של שולחן וזאת בהתאם לגודל הכסא. לדוגמא אם שולחן האוכל הגדול נפתח לאורך 240 ס"מ נתבקש להניח ארבע או חמש כסאות בהתאם לרוחב המשענת. בשנים האחרונות קיים טרנד מקסים של ספסלים לפינת אוכל בצד אחד של השולחן, כאשר הרעיון הוא לאפשר לילדים להצטופף מעבר למה שמאפשרים הכסאות. באשר לראש השולחן הדבר תלוי במקום הפנוי בחלל פינת האוכל ובמספר המוזמנים כמובן.

יעקב טוינה שולחנות אוכל גדולים עם הגדולות

מוזמנים לצפות בקטלוג אונליין עשיר לשולחנות אוכל גדולים מעץ מלא עם הגדלות לעיצוב פינת אוכל מושלמת בבית או בגינה. עכשיו באתר החברה או בגלריה מקסימה במושב נווה ירק שבדרום השרון