אחת מהמגמות הבולטות של השנים האחרונות בעיצוב הפנים הוא שילוב של סגנונות בחלל המגורים בבית. אם אתם בדרככם לבנייה או שיפוץ הבית, כדאי לקרוא את הטיפ הבא: – בית כפרי במרכז העיר

(מאת טוינה גלריה לרהיטים מעץ מלא)

 

שידה קונסולה לכניסה מעץ מלא

שידת כניסה בסגנון כפרי

אז בהצלחה, אתם מתחילים תהליך אינטנסיבי של שיפוץ הדירה הכולל מפגש עם אנשי מקצוע מתחומים שונים החל מהתשתיות (אינסטלציה, חשמל וריצוף) ועד הגימור (גבס, תאורה ורהיטים). אחד השלבים הנעימים יותר בתהליך הארוך הוא שלב העיצוב הסופי של הדירה או הבית. הנגיעות הקטנות של הריהוט והלבשת הבית הן אלו שיצרו את ההרגשה החמה ותחושת הביתיות והמשפחתיות. בין אם מדובר בדירה מודרנית או בבית בסגנון חדשני וחכם כדאי ומומלץ לשלב נגיעות ואלמנטים בסגנון כפרי אשר יעניקו לבית את החמימות הנדרשת. להלן מספר תוספות אפשריות בעיצוב בית כפרי במרכז העיר:

ריהוט כפרי בחלל המגורים

שלבו רהיטים מעץ מלא בחלל המגורים בבית. רהיטים בסגנון כפרי המיוצרים מחומרי גלם טבעיים יעניקו לפינת המשפחה מראה חמים וביתי. הקפידו על המשולש הראשי בריהוט חלל המגורים הראשי והוא שולחן פינת אוכל, שולחן סלון ומזנון לטלוויזיה. מומלץ להימנע ממלכודת ה'סטים' האופיינית לשנים עברו. נסו לחבר בין צבעים וחומרים שונים כמו עץ טבעי, ברזל ובטון המתכתבים יחדיו בצורה יוצאת דופן. כנ"ל לגבי גוונים – ניתן להשיג בחברות הצבעים המובילות מיני קטלוגים של שילוב צבעים עדכניים. חשוב להקפיד שהרהיטים מיוצרים באיכות גבוהה ושמגיעים עם אחריות לאורך שנה לפחות על מנת להימנע ממצב של עץ המתבקע בחלוף מספר חודשים. תוספת של רהיט כפרי איכותי תשתלב נהדר גם בבתים בסגנון מודרני ותעניק אווירה חמה ונעיצה למראה בחדרי הבית. את סוגי הריהוט הכפרי ניתן לחלק למספר קטגוריות לא גדול כמו כפרי סקנדינבי וכפרי צרפתי. שילוב של ברזל יצוק ייתן מימד של סגנון תעשייתי המתכתב בצורה מושלמת עם הרהיטים הכפריים הקלאסייים. בחדר התצוגה בנווה ירק תוכלו להתרשם מרוב סוגי הסגנונות של הז'אנר. ניתן גם להתרשם בקטלוג באתר החדש.

סולם מדפים כפרי מעץ מלא

סולם מדפים בסגנון כפרי

ריהוט כפרי בחלל המטבח

סיימתם את שיפוץ או בניית המטבח, הארונות מלאים ולא נותר מספיק מקום ? במידה ונותר קיר פנוי ולא מנוצל ניתן להוסיף לשטח האחסון ארון ויטרינה מעץ מלא, בעל מראה מטבחי המתאים לאחסון ותצוגה של כלי אוכל או בקבוקים ויינות. סביב הבר או הדלפק במטבח, מקום המפגש של בני המשפחה, ניתן לאבזר בכיסאות בר צבעוניים מעץ מלא למראה עליז ומלא חיים. במידה וארונות המטבח הם מקיר לקיר ניתן תמיד להוסיף מדף או מתלה כפרי למגבות מטבח, כתוספת מעוצבת ומקסימה עם נגיעה צבעונית.

פריטי עיצוב מעץ או מקרמיקה

אביזרים מחומרים טבעיים כמו כלים מעץ או אגרטלים מקרמיקה יוסיפו את הטאצ' הסופי לכל שולחן או מזנון גם אם מיוצר מחומרי גלם תעשייתיים. ניתן להוסיף גם שטיחים מחבלים טבעיים מתחת שולחן הסלון או פינת האוכל. כמה מנורות אווירה עם תאורה רכה יוסיפו חמימות מסוימת לחלל הבית.

לסיכום, בין כל הררי הקרמיקה, הבטון והשיש וחומרי הגלם התעשייתיים ההכרחיים בכל היבט של בנייה בשלבי הבסיס מומלץ וכדאי לרכך עם תוספות טבעיות כמו רהיטים ואביזרים מחומרים טבעיים כמו עץ, קרמיקה וחבלים. אין תחליף לחומרי הגלם הקלאסיים של העץ המלא – מילה נרדפת לחמימות ומשפחתיות בעידן המודרני הממוחשב והטכני של היום.