תחום העיצוב/התמחות: בתים פרטיים, דירות, קליניקות קטנות

שמי יואלה בר-טל, ואני מעצבת פנים בוגרת לימודי עיצוב פנים בטכניון

אני מתמחה ב: בתכנון ועיצוב פנים של דירות ובתים, לכל מעגלי החיים ובמיוחד לגיל השלישי

 במשך  שנים רבות עסקתי ולימדתי אומנות והנגיעות בעיצוב פנים היו תחביב.

לאחר פניות רבות של בני  משפחה וחברים בבקשות לעיצוב בתיהם החלטתי ללמוד עיצוב פנים בטכניון והפכתי את התחביב למקצוע.

תחום התמחותי  הוא עיצוב חללים על כל מכלול ההיבטים, החל מחלוקה אופטימלית של חלל המבנה,תכנון ועיצוב פנים לדירות קבלן,  עיצוב הפנים לקראת שיפוץ, הום סטיילינג, שיפוץ ועיצוב דירה למכירה מוצלחת יותר, סיוע בבחירת חומרים, תכנון ועיצוב רהיטים מותאמים לחלל ועוד…

על מנת להגיע לעיצוב מוקפד ומדוייק  אני עובדת בשיתוף פעולה עם הלקוח. אני מתכננת ומעצבת את  חלל תוך כדי בירור צרכי הדיירים או הלקוח, כאשר אני נותנת מענה לטעמו ולסגנון האישי שלו, תוך כדי הקפדה  על מסגרת התקציב המדוייקת, כל זאת כדי להגיע לעיצוב מדוייק ומתאים אשר יכול לחסוך בעלויות או בהוצאות מיותרות.

שירות אישי ומקצועי הוא הערך המנחה אותי בכל שלב בפרוייקט, החל מתכנון ראשוני, הכנת תוכניות, עיצוב התאורה, פיקוח על יישום התוכניות בשטח, העמדת הריהוט, עיצובים בגבס יעוץ וסיוע בבחירת האקססוריז ועד לסיום העבודה לשביעות רצון הלקוח.

הגישה הייחודית  שלי  היא שהמפתח לעיצוב פנים מוצלח הוא "אינטגרציה" של עבודה משותפת בין הלקוח והמעצבת. "אינטגרציה"  זו צריכה לשקף את טעמו של הלקוח, תוך שימת דגש על מתן מענה ופתרונות לצרכיו ולסגנון החיים הייחודי שלו.

במהלך עבודתי אני לא  מסתמכת על טרנד זה או אחר, אלא שואפת ליצור עבור הלקוח סביבת מגורים או סביבת עבודה שתהיה "על זמנית", אך נוחה, מפנקת, ומשקפת את הטעם וסגנון החיים של הלקוח.

בית "יפה" או בית "מעוצב נכון" הוא בית המשלב יופי עם נוחות ויוצר עבורכם

סביבת חיים שהיא פרקטית ויפה כאחד.

אשמח להפגש אתכם ולסייע בהגשמת החלום לבית מעוצב, נעים וקסום לחיות בו.

לקביעת פגישת יעוץ ראשונה  התקשרו אלי 052-2946635

 

אתר: http://www.yoelabartal.co.il

מייל: yoela10@gmail.com

עבודות נבחרות: