מפות שולחן מעוצבות לפינת האוכל

רבות נאמר ונכתב על פריטים להלבשת הבית והאפקט שלא לומר המהפך הגדול שהם יוצרים בנראות של חלל המגורים. ביחס הפוך להשקעה נוכל ליצור סביבת מגורים מגוונת, צבעונית ושמחה אשר תעשיר את הסלון וחדרי המשפחה בבית. אחת הקטגוריות המרכזיות בטקסטיל והלבשת הבית היא מפות שולחן לעיצוב פינת האוכל. המפה הנפרשת על השולחן יכולה להיות אלמנט משמעותי בסקלת הצבעים בבית ולכן נדרש להבחין בין מספר סוגים עיקריים של מפות לשולחן אוכל

מפת שולחן חגיגית

מפות שולחן שבת וחג

מפות קטנות לשולחן סלון

מפות שולחן קטנות מגיעות בדרך כלל בגדלים של מטר על מטר (100/100 ס"מ) והן מתאימות לעיצוב שולחנות סלון ושולחנות קפה בחדר הטלוויזיה או המשפחה. ניתן לכסות באמצעותן שולחנות זכוכית כדי להימנע משריטות בעת ההגשה או סתם בשביל הנראות והיופי. מפות בד קטנות מתאימות גם בתור ראנר מרכזי בשולחן גדול כאשר מניחים אותו בזוית של מעויין על המפה המרכזית הגדולה בשולחן.

מפות לשולחנות גדולים

מיעדות לעיצוב שולחנות אוכל עם הגדלות ועם פתיחות בעיקר בעת אירוח ואירועים. מפות שולחן גדולות מיוצרות בגדלים סטנדרטים של שלוש ועד ארבע וחצי מטר כאשר הרוחב הסטנדרי יהיה כמאה שמונים או מאה שישים ס"מ. את עיצוב המפה יהיה ניתן לבחור לפי הצורך, כלומר מות בגוונים חלקים לאירוח קאסי ואלגנטי ומפות משובצות לאירוח קיצי ולא מחייב. מפות גדולות מתאימות גם לשולחנות בגודל רגיל כאשר ניתן יהיה לקפלן לגודל השולחן הרצוי. מומלץ לבחור בגוונים כהים יחסית על מנת להימנע מכתמים בולטים של יין או שמן וכדומה. בקטלוג המוצרים שלנו ניתן לבחור במפות עד 450 ס"מ ומטה כאשר הגדלים נעים בקפיצות של 50 ס"מ בין גודל לגודל.

מפות שולחן עגולות

מפה צבעונית לפינת אוכל

מפות שולחן צבעוניות

פינות אוכל רבות, במטבח או אפילו בחצר ובמרפסת הן על שולחנות עגולים. היתרון הגדול של קשר עין בין כל הסועדים הפך את השולחנות העגולים לפופולרים במיוחד. ניתן להשיג מפות עגולות עד לקוטר של עד 200 ס"מ בעיצובים כפריים כמו מפות משובצות ומפות פפיטה בגוונים שונים. אפשר להשיג במקביל גם מפות חלקות לעיצוב שקט ואירוח חגיגי כמו מפות חג ומפות שבת. מפות שולחן עגולות מיוצרות ממאה אחוז כותנה איכותית ומתאימות לכיבוס ייבוש ושימוש ארוך שנים. מפות עגולות מיוצרות בשיטה מיוחדת כאשר היקפם תפור בצורה סימטרית והשיפול מהשולחן הינו אחיד לכל האורך.

מפות שולחן צבעוניות

כאשר נרצה לרענן את המראה האחיד של החלל אין כמו מפות שולחן צבעוניות כמו אותו כתם צבע שחיפשנו להוסיף. ביעקב טוינה ניתן למצוא מפות משובצות ומפות מפוספסות בגוונים וקומבינציות צבעים משגעות של כחול, טורקיז, כתום, צהוב ואדום. הגוונים השמחים יוסיפו חיים ועניין בין כל הגוונים השקטים של חלל המגורים בבית. ניתן להשיג כחמישים גוונים זמינים במלאי ובאספקה מידית עכשיו בקטלוג מות עשיר. מומלץ להקפיד על הוראות כיבוס הרשומות על התוית, בנוסף יש לוודא אם הכביסה הראשונה אמורה להתבצע בנפרד. המפות מיוצרות ממאה אחוז כותנה – חומר גלם חם וטבעי אשר ייתן את הטאצ' החמים והמשפחתי של פינת האוכל.