א.ישראלי הנה עסק משפחתי שהחל את דרכו לפני כחצי מאה בתל אביב. אנחנו מתמחים בייבוא ובשיווק סיטונאי וקמעונאי של מקלחונים וזכוכיות לבית, אביזרי אמבטיה ועוד.

א. ישראלי הינה היבואנית הרשמית של פחי האשפה המעוצבים של EKO מותג הפחים המתקדם בעולם, וכן של מקלחונים מעוצבים מבית COASTAL תוצרת ארצות הברית.

EKO הוא מותג עולמי שהוא שם נרדף לאיכות, פיתוח וחדשנות. לאחר מעל 20 שנות פעילות ופיתוח מתמשך מוצרי EKO נמכרים כמעט בכל מדינות העולם ומיוצרים במפעל פחי הנירוסטה הגדול בעולם. EKO פועלת לשפר את חווית השימוש של הלקוח הסופי תוך תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר ומתוך מחשבה על הסביבה ועל עמידות המוצרים לאורך שנים רבות. EKO ממשיכה לשפר ולהמציא את מוצריה ומציעה קולקציה רחבה ומגוונת יותר בכל שנה. פח אשפה יכול להיות יצירת אמנות, קישוט ופריט עיצובי בחלל המחיה. 

Coastal הוא מפעל המקלחונים הגדול בארצות הברית, אשר מציע מוצרים איכותיים משנות ה-70. בשנים האחרונות Coastal מפתחת סדרות מקלחונים מעוצבים בהתאם לדרישות השוק.

החל ממעצבים ואדריכלים שמעצבים מלונות בוטיק בארצות הברית וכלה בעיצובים אישיים הזוכים להכרה ברשתות החברתיות - Coastal שמה לה למטרה לענות על צרכים אלה, ובשנים האחרונות מרחיבה את קו הייצור של הסדרות Paragon ו-Gridscape.