שפרי פרנקו הקים בית מלאכה קטן לייצור ספות בדרום איטליה, הוא לא תאר לעצמו ששלושה דורות אחריו המותג יתפתח ויהיה בעל שם עולמי.

ההתמקדות בפרטים הקטנים,התשוקה והמקצוענות שלו עברו מדור לדור ונשמרים עד היום בכל אחד מ- 200 דגמי הספות והכיסאות של חברת פרנקו פרי. פרנקו פרי הקימה חברת בת בשם מקס דיוואני, אשר פועלת בדרום איטליה ומציעה דגמים המשלבים עיצובים נוחים יחד עם ומסורתיים כולם בעיצובו של פרנקו פרי. כל רהיטי פרנקו פרי ומקס דיוואני מיוצרים באיטליה באיכות עלית ומיובאים ארצה באופן בלעדי ע"י רוברטו דיזיין.

בחברת פרנקו פרי יש מספר מותגים נוספים שמשלימים את המותג המרכזי. במשך השנים אספנו מותגים מובחרים מאיטליה והולנד כדי לעזור ללקוחותנו להשלים את החלל בצורה נכונה.

את האקססוריז השולחנות הסלוניים והמנורות והכריות אנו מייבאים מהולנד מחברתEICHHOLTZ שמתמחה בתחום באיכות הגבוהה ביותר את פינות האוכל המזנונים הקונסולות והספריות אנו מייבאים מחברת TONIN CASA

בסניפים שלנו תוכלו למצוא מערכות ישיבה איכותיות, פינות אוכל, מיזנונים, קונזולות, שולחנות סלוניים, שולחנות צד וריהוט משלים.

כל פרטי הרהוט נבחרים כך שיתאימו לקונספט העיצובי הכללי ולקו הייחודי שלנו החומרים - בדים, עורות, בדים, זכוכית, מתכות, פליז ,נחושת,וסוגי עץ שונים

כל אחד הוא יחיד ומיוחד וכך גם הבית שלנו החלל מגורים בו אנו מבלים את זמן האיכות שלנו יצירת האווירה הנכונה והנעימה לנו משפיעה על מצב הרוח שלנו על היצירתיות שלנו ''כלים נאים ובית נאה מרחיבים דעתו של האדם'' ולכן אנו מאמינים בפרנקו פרי שיצירת חלל מגורים נעים מכובד ופרקטי חשובה בכל בית ומשפחה בישראל אצלנו תוכלו למצוא אוסף של פריטים יחודיים ומגוונים כאשר המוצר נעשה בהזמנה אישית ובעבודת יד במיוחד עבורך מתוך מגוון רחב של חומרים עורות ובדים.