ארונות ריביירה מציגה: קולקציות "טיילור מייד" אביב- קיץ 2016

רשת ארונות ריביירה מפתיעה שוב ויוצאת עם קולקציות טיילור מייד חדשנית ומרהיבה לאביב – קיץ 2016 שבמרכזה  עיצוב בהתאמה אישית. הדגמים בקולקצייה מורכבים מהמון פרטים איתם יכול הלקוח לשחק ובכך ליצור את עיצוב הארון שמתאים בדיוק עבורו. בחירת הקרניזים, רגלי עץ בסגנונות ועיצובים שונים, צבעים, שילובי זכוכיות, משרביות, מראות , סגנון הידיות, מידות וחלוקת הארון ועוד. בקטגוריית הטיילור מייד קולקציית "יסמין" ובה ארונות משרביה חדשים ומרהיבים בשילוב דלת מראה, שימוש בפאטרנים של לולאות ועיגולים בצבעוניות של כחול, צהוב חרדל ועוד מגוון צבעים לבחירת הלקוח. לצד אלו מציגה הרשת את קולקציית מדיצ'י הכוללת מגוון ארונות פרי סטנד במראה של ויטרינה ושילובי זכוכית, וכן ארונות במראה טבעי בהם: ארון במבוק בו נעשה שימוש במשטחי במבוק טבעי וארון פורניר שמנת בשילוב תא עץ חשוף המעניקים לחלל מראה טבעי, מינימליסטי ונקי.

לדברי אורי סגרה, בעלים של רשת ארונות ריביירה, קולקציות הטיילור מייד לאביב- קיץ 2016 מהווה חלק מקו שיווקי חדש בו יוצאת הרשת במסגרתו היא משיקה מחלקה לעיצוב בהתאמה אישית העושה שימוש ביכולותיה וניסיונה של הרשת בתחום עיצוב וייצור ארונות. "לקוחות רבים הפונים כיום לחנויות הרשת מבקשים לקבל מענה מקיף בנושא עיצוב ארונות, החל מארונות סטנדרטיים ועד לארונות שתפורים למידותיהם. במהלך זה אנו מאפשרים להם ליהנות משירות אישי עם ניסיון של שנים גם בקטגוריית הפירימיום וארונות בהתאמה אישית. הרשת מעמידה לרשות הלקוח מבחר עצום של סגנונות עיצוב לצד היכולת לקחת חלק בבחירת האלמנטים השונים וירידה לפרטים מדוייקים החל מהתאמות של עבודות צבע, בחירת קרניזים, גימורים, חלוקה, מידות ארון, אביזרים משלימים, פתרונות אחסון, פרזול ועוד. כל זאת תוך שמירה על מחירים נגישים יחס אישי, איכות ואחריות".

בקולקציית אביב- קיץ 2016 מציגה ארונות ריביירה שני קווים עיצוב עיקריים, בהם:

קולקציית "יסמין" וקולקציית "מדיצ'י"

בקולקציית יסמין ארונות משרביה חדשים ומהפנטים, קולקציה זו עושה שימוש בצורות גיאומטריות ופאטרנים של לולאות ואליפסה על גבי דלתות מראה. המשרביה יוצאת מהעולם המרוקאי האתני ומקבלת פרשנות עדכנית, חדשנית, יותר קלאסית ובעיקר ורסטיליות בכך שמתאימה למגוון סגנונות עיצוב. צבעי המשרביה החדשים לאביב – קיץ 2016 הינם כחול כפרי וצהוב חרדל. כחלק מקו הטיילור מייד במסגרתו משיקה הרשת את קולקציה זו, ניתן לבחור בארונות אלו בין מספר פארטנים שונים, במגוון עצום של צבעים, כמו גם בסגנון ידיות (ברזל, פורצלן ועוד), רגלי עץ ועוד.

בקולקציית "מדיצ'י"  מציגה רשת ארונות ריביירה ארונות פרי סטנד בשילוב מגוון זכוכיות שקופות בהם: זכוכית סבתא, זכוכית רטרו סטפס וזכוכית עם עיטורי פרחים המשווים לארונות מראה וינטג' עדכני. בארונות אלו שילובי קרניזים ורגלי עץ וכן שימוש בזכוכית שקופה המעניק להם מראה של "ויטרינה" רומנטית ואצילית. גולת הכותרת של קולקציה זו היא ללא ספק ארון הבמבוק וארון דגם בולוניה, ארון שמנת בשילוב תא עשוי פורניר.  אשר לוקחים אותנו למחוזות הטבע. דלתות ארון הבמבוק עשויות שטחי במבוק שעוברים עיבוד וצביעה בלקה תוך שמירה על חומר הגלם בצורתו הטבעית והנקייה. ארון הפורניר שמנת עם תא עץ, נראה כמו רהיט בחלל ומעוצב בקו ישר נקי ומינימליסטי המוסיף חום ותחושת אסתטיקה לבית.

לפרטים: ארונות ריביירה טל. 1700700313. אתר www.riviera.co.i