תוך שנים ספורות, הפכה ORDoors לאחת החברות המובילות בתחום דלתות הפנים המעוצבות בישראל. שילוב של איכות מעולה, שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומגוון רחב של דגמים שמוכנים לאספקה מהיום למחר, הביא את ORDoors להתמקם בשורה הראשונה של ספקי הדלתות לשוק הפרטי והעסקי כאחד.

אתם מוזמנים להצטרף לאלפי הלקוחות המרוצים שבחרו  ORDoors.

  

כל הסיבות לבחור ORDoors

איכות ללא פשרות - דלתות הפנים המעוצבות של ORDoors מיוצרות מהחומרים האיכותיים ביותר, הן עמידות במים ומצטיינות בבידוד אקוסטי משופר. כל דלת יוצאת להתקנה רק אחרי שהיא עוברת בקרת איכות קפדנית ע"י עובדי החברה, כדי שהלקוח יקבל תמיד את המוצר הטוב ביותר בגימור מושלם, עד לפרט הקטן ביותר.

זמני אספקה מהירים – חברת  ORDoors ברשותה מלאי גדול של דלתות במגוון דגמים רחב, המאפשר לה לספק ללקוחות את הזמנתם באופן מיידי, ללא צורך בימי המתנה ארוכים.

שירות אישי ומקצועי – לקוחות הם ליבת העסק של ORDoors, לכן החברה מעסיקה מוכרים ומתקינים מהשורה הראשונה, כך שבכל רכישה הלקוח ייהנה מחוויית שירות מושלמת, משלב בחירת הדלתות ועד לסיום ההתקנה לשביעות רצונו המלאה.

הבחירה של חברות הנדל"ן - מעבר ללקוחות פרטיים הבונים או משפצים את ביתם, ORDoors מספקת דלתות לחברות נדל"ן הנהנות בפרויקטים שלהן מזמינות גבוהה של הדגמים השונים לאספקה מיידית ומשירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. על לקוחות  ORDoorsנמנות בין היתר החברות דונה, ישפה, גיא-לי, דורמ,  ,AMSILIבן דוד הרצל, ע.ש.ר התחדשות עירונית ואפקון החזקות.

6 סניפים בפריסה ארצית

לפרטים נוספים ולהזמנות טלפון 03-5538811 | מייל ordoors@gmail.com