רשת רהיטי Ultima, מייבאת, למעלה משלושה דורות וחמישה עשורים, מותגי ריהוט איטלקיים מובילים המייצגים את מיטב הטרנדים והיצירתיות של העיצוב האיטלקי.

הרשת מייצגת בבלעדיות את המותגים Kermes, Vittorio Franco ו- Nias ולאחרונה זכתה גם בייצוג בבלעדיות של קבוצת Colombini  הקבוצה הגדולה ביותר באיטליה ובין השלוש הגדולות באירופה, שמובילה בקונספט עיצוב איטלקי עדכני  סינרגטי עבור כל חללי הבית עם המותגים .FEBAL CASA , Colombini casa.

רשת  ULTIMA המובילה בתכנון ועיצוב תרבות חלל המגורים הישראלי, מביאה לארץ את הבשורה באימוץ טרנדים הבינלאומיים של מיטב מעצבי איטליה ומשלבת את הטכנולוגיות והפיתוחים החדישים ביותר בתחום, בהם  Pet  Friendly Fabric  -בד שמגיע בטכנולוגיה חדשה .בבדי מערכות הישיבה המותאמים לחיות מחמד ודוחים כתמים עקשניים אותם קשה להוריד, כגון: אלכוהול, מזון, דיו - מדובר על שימוש בבד חדיש בעל תכונות ייחודיות שמאפשרות סוף סוף לחיות המחמד להנות ביחד אתנו מרביצה נוחה על הספות .  הבד כחלק מתהליך הייצור שלו , פותח בטכנולוגיה חדישה הכולל  שימוש בסיבי אלומיניום, מה שגורם לכך שחיות המחמד לא תוכלנה לקרוע או לשרוט אותו.

אולמות התצוגה של רשת Ultima   בפרישה ארצית בכל מתחמי הריהוט המובילים בארץ.

הקולקציות מציגות מגוון רחב ועשיר של ריהוט לכל חללי הבית שכולל : מערכות ישיבה פינתיות, ספות נפתחות, מערכות ישיבה המשלבות ריקליינרים ידניים וחשמליים – בהרכב רגיל או פינתי/שזלונג וכורסאות הדום נשלף, מערכות קיר ומזנונים, פינות אוכל, חדרי שינה, חדרי ילדים, חדרי עבודה ומטבחים.

Ultima מפקחת על כל תהליך הייצור באיטליה שכולל בין השאר בקרה צמודה משלב  עיבוד העורות במפעלים הממוקמים בצפון איטליה  ועד לבקרת האיכות טרום אריזת המוצר ולפני העמסתו מאיטליה.

ברשת Ultima אנו מתחייבים להעניק לקהל לקוחותינו חווית קניה אמיתית! הדמיית תלת מימד לכל חללי הבית עם מגוון המוצרים לפי צו האופנה האחרון, יושרה ושקיפות בנוגע לארץ ייצור המוצרים והגעת חומרי הגלם ועל כן, אנו מתחייבים שכל המוצרים לבית  שאנו משווקים מיוצרים באיטליה, 100%  עיצוב, תכנון וייצור איטלקי ומציגים את תעודת המקור של המוצרים!MADE IN ITALY