תחום העיצוב/התמחות: תכנון ועיצוב פנים לדירות-עירוניות

נעים להכיר, שמי עדי עוז ואני מעצבת פנים המתמחה בשדרוג וחידוש דירות, בתים פרטיים ומשרדי בוטיק.

אני מאמינה כי הסביבה בה אנו חיים / עובדים / מבלים משפיעה על איכות חיינו . אני גם רואת חשבון ומנתחת מערכות ומביאה ערך מוסף של ניהול פרויקט ותקציב. בכל תהליך עיצוב ושיפוץ אני משלבת בין ההיבטים הפונקציונליים, העיצוביים והכלכליים ומאפשרת לכם לשדרג  את ביתכם בראש שקט.

מטרתי לעזור לכם: להגדיר את הרצונות, לבטא את החלומות, לגבש את הצרכים שלכם בהווה ובעתיד, למקסם את הפוטנציאל של הנכס ולשלב את תחומי העניין שלכם ומהכל ליצור את העיצוב הרצוי והמתאים ביותר עבורכם.

אני מעצבת בתים שאוהבים לחיות בהם. לעיתים יש צורך בשינוי קירות והחלפת מערכות כגון אינסטלציה, חשמל ועוד ולעיתים לא נדרש שיפוץ, אלא ניתן לעצב את הבית בעזרת החלפת רהיטים, נגרות מותאמת, צבע, אבזור וטקסטיל .

תהליך של שינוי ובייחוד שיפוץ הבית הנו מאתגר, יש צורך לקבל החלטות רבות בזמן קצר, לגשר על רצונות וטעמים שונים של בני המשפחה ולעמוד במסגרת התקציב ולוחות הזמנים.

התפקיד שלי ללוות אתכם בתהליך הזה ולאפשר לכם חוויה מהנה, רגועה ומוצלחת שבסופה, הדירה שלכם תהיה "בית" אותו אתם אוהבים ונהנים לחיות בו.

אני אוהבת להיות שותפה להגשמת חלומות ולתרום מהידע, הניסיון והראייה העיצובית והאמנותית שלי. אני מאמינה שבית יכול להיות גם יפה וגם נוח , שיפוץ הבית ו/או הלבשת הבית מטרתו לשפר את איכות חייכם, למצות את הפוטנציאל של הנכס שלכם ובתקציב הנתון.

הבית שלכם הוא בשבילכם!

לפרטים נוספים מוזמנים :

האתר שלי:   https://www.adiozid.co.il/

דף פייסבוק מקצועי :  https://www.facebook.com/adioz.design/?ref=bookmarks

להתקשר אלי :  052-3894071

עבודות נבחרות: